Menü Kapat

Politikamız

gasgrup olarak, stratejik hedeflerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemimiz ile yasal yükümlülükler, müşteri beklentilerinin karşılanmasını doğrultusunda müşterimizin memnuniyeti artırmayı ve sağlıklı-emniyetli-çevreci çalışmayı amaçlamaktayız.

İndir

İnsan Kaynakları Politikamız

Vizyonumuz, misyonumuz, hedeflerimiz ışığında; Sahip olduğu başarıya, çalışanlarının gücü ve desteği ile ulaşan ve en önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan gasgrup, sektörde yenilikçi ve öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, sağlık, emniyet, çevre ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan bir ilkeyi benimsemiştir.

İndir

Misyonumuz

Çalışmalarımızda yenilikçi vizyonumuzla insana fayda sağlayacak kaliteli, ulaşılabilir ürünler ve hizmetler sunarak beklentileri en üst seviyede karşılamak; tüm faaliyetlerini sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olarak gerçekleştirmek

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesi ile en iyilerin tercihi olarak sürekliliği sağlamak, yenilikçi, yaratıcı ve dinamik yaklaşım ile Ülkemizde sağlığa, çevreye ve değerlerimize sahip çıkarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.

Amacımız; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerimizi sürekli olarak iyileştirmek, kaliteden ödün vermeden ve çevreye zarar vermeden insan hayatına katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

gasgrup olarak sürekli gelişmeyi, yüksek kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak sektörümüzde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde Kalite odaklı, sorumluluk, adalet, değer bilme ve saygı, olumlu yaklaşım, öz güven ve ekip ruhu değerlerimizi kurum kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.