Menü Kapat

Hakkımızda

10 yıllık tecrübe ve birikimle 2009 yılında kurulan gasgrup ağırlıklı olarak “Petrol Yakıtlar” alanında faaliyet gösteren uluslararası firmaların çözüm ortağı olarak sektörde yer edinmiştir. Bilgi çağının gerektirdiği yenilikçi çözümlerle, kısa sürede müşteri ve paydaşlarının güvenini kazanmış ve sektörde en çok tercih edilen konuma sahip olmuştur.

İstasyon güvenliği konusunda geliştirdiği otomasyon çözümlerinin yanı sıra, müşterilerine mühendislik ve montaj konusunda da hizmet vermektedir. Kuruluşundan bugüne uzaktan yönetim sistemleri konusunda yaptığı yenilikler, sektörün ufkunu açmaktadır.

Uzaktan yönetim konusundaki birikimleriyle, yine Türkiye’de bir ilk olan LPG Call Center projesine imza atmıştır. Sektörün ihtiyaç duyduğu veya duyacağı yenilikleri geliştirmek ve araştırmak konusunda yoğun çaba sarf ederek, sektörün önünde koşmayı ve sektöre yön vermeyi ilke edinmiştir.

Tüm çalışmalarında, SEÇ ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla müşterilerine hizmet veren gasgrup, insan kaynaklarını bu konularda geliştirmek için azami gayret içerisindedir. Çalışanlarını yoğun eğitim faaliyetlerine tabi tutarak, sektördeki öncü görevini kendisine yakışır bir şekilde sürdürmek için yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Ana ilkemiz,

“En İyilerin İlk Tercihi”

olmaktır.

"Sürekli gelişen ürün yelpazemiz ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz."