Menü Kapat

02.10.2023

En iyilerin tercihi gasgrup ‘a Shell & Turcas’tan iki ödül birden.

Shell & Turcas tarafından düzenlenen Müteahhit İSEÇ Emniyet Konferansında sektör paydaşları bir araya geldi ve müteahhit firmaların çalışmaları ödüllendirildi.

Shell & Turcas ekibi tarafından hazırlanan emniyet konferansı sunumlarında, geride kalan yılın değerlendirilmesi yapılırken sektöre yönelik yeni dönem projelerinin tanıtımı da yapıldı. Karşılıklı geri bildirimlerin alındığı bu verimli oturum sonrasında ödül töreni gerçekleştirildi.

gasgrup, 2 kategoride ödül kazanarak ‘’en iyilerin tercihi’’ olduğunu bir kez daha kanıtladı. Türkiye’de ilk defa Shell & Turcas istasyonlarında gerçekleştirilen ‘’LPG Saha İyileştirme Projesi’’ kapsamında projeyi sıfır kaza ve başarı ile tamamlayan gasgrup, Emniyet Tasarımı Ödülü’ne layık görüldü. Ödül, gasgrup Yönetim Kurulu Üyesi Kemal UYAR’a takdim edildi.

Ayrıca yapılan çalışmalarda gerçekleştirilen detaylı denetimler, Ödül & Ceza Sistemi, ve teşvik edici çalışmalarından dolayı SEÇ ve Kalite Yöneticisi İrem EDGÜVER’e Davranış Odaklı Emniyet ödülü takdim edildi.

Sektör paydaşlarının bir araya geldiği törende iki ödül birden kazanan gasgrup Yönetim kurulu üyesi Kemal UYAR, yeni dönemde de kalitesini ve tecrübesini yansıtacağı projelere imza atarak “en iyilerin tercihi” olma konusundaki kararlılığını daha da yükseklere taşımaya devam edeceklerini bildirdi.