Menü Kapat

02.10.2023

gasgrup Brezilya’da bulunan Dover fabrikasında

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye ve MEA bölgesindeki distribütörler, ülkelerindeki pazar yapısını tartışmak ve mevcut durum, sektörün önemi ve öncelikleri hakkındaki bakış açılarını paylaşmak üzere bir araya geldi.

Teknik ekibiyle birlikte toplantıda hazır bulunan gasgrup CEO’su İrfan Akdoğan şirketi temsil ederken, gasgrup‘un Türkiye pazarındaki konumu, misyonu ve vizyonu hakkında kapsamlı bilgi verdi. Ayrıca, Dover yetkilileri, gasgrup ve diğer distribütörleri fabrikalarında tura çıkararak burada üretim hatlarının özellikleri ve diğer ilgili detaylar konusunda ayrıntılı bilgi paylaştılar.

Toplantının ana odağı, ürünlerin siparişi ve sevkiyatı etrafında şekillendi. Dover’ın Türkiye pazarına, özellikle de gasgrup ile işbirliğine büyük ilgi gösterdiği açıkça ifade edildi. Ürün yelpazeleri hakkında kapsamlı bilgiler paylaşan Dover temsilcileri, gasgrup ve diğer distribütörlere gelecekteki bazı yenilikleri de tanıttılar. Ayrıca, 2024 yılında en yeni ürünleri piyasaya sürme planlarını açıklayarak bünyelerinde meydana gelen çeşitli değişiklikleri, yenilikleri ve gelişmeleri de paylaştılar. ​