Hakkmzda

Hakkmzda

10 yllk tecrübe ve birikimle 2009 ylnda kurulan GASGRUP, arlkl olarak Petrol Yaktlar alannda faaliyet gösteren uluslararas firmalarn çözüm orta olarak sektörde yer edinmitir. Bilgi çann gerektirdii yenilikçi çözümlerle, ksa sürede müteri ve paydalarnn güvenini kazanm ve sektörde en çok tercih edilen konuma sahip olmutur.

stasyon güvenlii konusunda gelitirdii otomasyon çözümlerinin yan sra, müterilerine mühendislik ve montaj konusunda da hizmet vermektedir. Kuruluundan bugüne uzaktan yönetim sistemleri konusunda yapt yenilikler, sektörün ufkunu açmaktadr. Uzaktan yönetim konusundaki birikimleriyle, yine Türkiye'de bir ilk olan LPG Call Center projesine imza atmtr. Sektörün ihtiyaç duyduu/duyaca yenilikleri gelitirmek ve aratrmak konusunda youn çaba sarfederek, sektörün önünde komay ve sektöre yön vermeyi ilke edinmitir.

Tüm çalmalarnda, SEÇ ve kaliteden ödün vermeyen anlayyla müterilerine hizmet veren GASGRUP, insan kaynaklarn bu konularda gelitirmek için azami gayret içerisindedir. Çalanlarn youn eitim faaliyetlerine tabi tutarak, sektördeki öncü görevini kendisine yakr bir ekilde sürdürmek için yoluna emin admlarla devam etmektedir.

Ana ilkesi, “En yilerin lk Tercihi” olmaktr.