Uzaktan Yönetim Sistemleri

LPG otomasyon sistemine ait her türlü verinin alınıp değerlendirildiği WEB tabanlı sistemdir.

 

Uzaktan Yönetim Sistemlerinin Aşamaları;

 

GG.Net Merkezi Yazılım

 

LPG sisteminde oluşan alarm, arıza ve uyarılar merkezi yazılım ile kayıt altına alınır. LPG sisteminin geçmişindeki olay kayıtları ile arızanın analizi yapılıp, LPG sistemi normal çalışmasına daha hızlı getirilebilir. Tecrübeli çalışanlarımız ve GG.Net merkezi yazılımı sayesinde istasyonlara yapılan uzaktan müdahaleler ile LPG dağıtım firmalarının servis maliyetleri önemli ölçüde düşmüştür.

 

Müşteri Hizmetleri

 

Bayilerin verdiği bilgiler ile müşteri hizmetlisi çalışanlarının yönlendirmeleri doğrultusunda arızanın kaynağı tespit edilir. Uzaktan çözülebilecek bir arıza değilse yetkili teknik istasyona yönlendirilir. Teknik ekip istasyona müdahale sağlayana kadar gerekli güvenlik önlemlerini bayiye aldırarak ekibin istasyona varacağı süreye kadar kontrol sağlamaktadır.  İlgili arızaların tekrarı veya garanti koşullarını belirterek bayilere bilgi aktarmaktadır

 

Servis Yönetim Sistemi

 

Servis yönetim sistemi bayilerin otomasyon sistemi ve mekanik tesisat bilgileri, bayilere yapılan servislerin detaylı bilgisi, geçmiş arıza kayıtları ve arızalara yapılmış işlemler gibi bilgilerin bulunduğu kapsamlı bir veri havuzudur.

 

Mobil Servis

 

Servis yönetim sisteminin cep telefonlarıyla daha aktif kullanılmasına yönelik bir çalışmadır. Cep telefonuna kolayca indirilen uygulama, servis yönetim sistemi kontrol panelinden yeni kullanıcı açılarak kolayca kullanılmaya başlanabilir.

 

Hakediş Sistemi

 

Servis bitiminde faturalandırma aşamalarının yönetildiği sistemdir. Aşağıda belirtilen süreçlerde oluşur. Servis yaptığı işi, kullandığı malzemeleri, servis için yapılan kilometreyi vb. bilgileri sisteme girer ve hak ediş miktarı bu bilgilerden otomatik olarak belirlenir.