Uzaktan Ynetim Sistemleri

LPG otomasyon sistemine ait her türlü verinin alnp deerlendirildii WEB tabanl sistemdir.

 

Uzaktan Yönetim Sistemlerinin Aamalar;

 

GG.Net Merkezi Yazlm

 

LPG sisteminde oluan alarm, arza ve uyarlar merkezi yazlm ile kayt altna alnr. LPG sisteminin geçmiindeki olay kaytlar ile arzann analizi yaplp, LPG sistemi normal çalmasna daha hzl getirilebilir. Tecrübeli çalanlarmz ve GG.Net merkezi yazlm sayesinde istasyonlara yaplan uzaktan müdahaleler ile LPG datm firmalarnn servis maliyetleri önemli ölçüde dümütür.

 

Müteri Hizmetleri

 

Bayilerin verdii bilgiler ile müteri hizmetlisi çalanlarnn yönlendirmeleri dorultusunda arzann kayna tespit edilir. Uzaktan çözülebilecek bir arza deilse yetkili teknik istasyona yönlendirilir. Teknik ekip istasyona müdahale salayana kadar gerekli güvenlik önlemlerini bayiye aldrarak ekibin istasyona varaca süreye kadar kontrol salamaktadr.  lgili arzalarn tekrar veya garanti koullarn belirterek bayilere bilgi aktarmaktadr

 

Servis Yönetim Sistemi

 

Servis yönetim sistemi bayilerin otomasyon sistemi ve mekanik tesisat bilgileri, bayilere yaplan servislerin detayl bilgisi, geçmi arza kaytlar ve arzalara yaplm ilemler gibi bilgilerin bulunduu kapsaml bir veri havuzudur.

 

Mobil Servis

 

Servis yönetim sisteminin cep telefonlaryla daha aktif kullanlmasna yönelik bir çalmadr. Cep telefonuna kolayca indirilen uygulama, servis yönetim sistemi kontrol panelinden yeni kullanc açlarak kolayca kullanlmaya balanabilir.

 

Hakedi Sistemi

 

Servis bitiminde faturalandrma aamalarnn yönetildii sistemdir. Aada belirtilen süreçlerde oluur. Servis yapt ii, kulland malzemeleri, servis için yaplan kilometreyi vb. bilgileri sisteme girer ve hak edi miktar bu bilgilerden otomatik olarak belirlenir.